GENERALI - AGENCJA UBEZPIECZENIOWA TOMEK

NAJLEPSZE
Idź do spisu treści

Menu główne:

GENERALI

UBEZPIECZENIA > ŻYCIOWE


PROFAMILIA

Rodzina jest dla Ciebie najważniejsza? Już dziś pomyśl o sobie i o tych, których kochasz. Wybierz odpowiedni zakres ochrony i zadbaj o jej zdrowie oraz bezpieczną przyszłość.Zastanawiałeś się kiedyś, jak zmieniłoby się życie Twoich najbliższych, gdyby nieoczekiwanie pogorszył się Twój lub ich stan zdrowia?
Myślałeś o tym, jak zabezpieczyć swoich najbliższych na wypadek, gdyby nagle Ciebie zabrakło? Będą mieli odpowiednie wsparcie, jeśli dotknie ich nieszczęście?
Dla wszystkich ludzi, którzy chcą chronić swoich najbliższych i spać spokojnie na myśl o przyszłości, Generali stworzyło specjalny produkt ochronny – ProFamilia.

ProFamilia to nie tylko podstawowe zabezpieczenie najbliższych w przypadku Twojej śmierci. To przede wszystkim elastyczny dobór zakresu ubezpieczenia dzięki możliwości wpływu na kształt ochrony poprzez zmianę sumy ubezpieczenia w zależności od potrzeb i bieżącej sytuacji życiowej.

ProFamilia to plan zabezpieczenia Ciebie i rodziny, dzięki któremu zabezpieczysz siebie i swoich najbliższych także na przyszłość poprzez inwestowanie części składki w ubezpieczeniowe fundusze kapitałowe, a także możliwość dodatkowego oszczędzania na indywidualnych kontach emerytalnych IKE lub IKZE.
Już dziś pomyśl o sobie i o tych, których kochasz. Wybierz najodpowiedniejszy dla Was zakres ochrony. Bo przecież nie chodzi tylko o Ciebie!

Główne zalety:

- elastyczny dobór zakresu ubezpieczenia dzięki możliwości wpływu na kształt ochrony poprzez zmianę sumy ubezpieczenia i zakresu umów dodatkowych
- możliwość rozszerzenia ochrony ubezpieczeniowej aż o 22 umowy dodatkowe, w tym umowy dla Dzieci oraz produkty zabezpieczenia emerytalnego – IKE i IKZE
- dodatkowa suma ubezpieczenia od drugiej rocznicy polisy
- możliwość zmiany sumy ubezpieczenia w zależności od Twojej bieżącej sytuacji życiowej i Twoich potrzeb
- możliwość zabezpieczenia przyszłości Twojej i najbliższych dzięki inwestowaniu części składki w ubezpieczeniowe fundusze kapitałowe

Zakres ubezpieczenia
:

Pakiet ochronny ProFamilia to przede wszystkim zabezpieczenie Twojego życia, a tym samym przyszłości Twojej Rodziny. Możesz dowolnie rozszerzyć jego zakres o bogaty wachlarz umów dodatkowych, w tym:

- pakiet umów ochronnych dla Twojego Dziecka, obejmujący między innymi drugą opinię medyczną światowej klasy specjalistów czy poważną operację
- ubezpieczenie na wypadek trwałego inwalidztwa spowodowanego nieszczęśliwym wypadkiem
- ubezpieczenie na wypadek poważnego zachorowania, a także częściowej i całkowitej niezdolności do pracy
- ubezpieczenie na wypadek pobytu w szpitalu i poważnej operacji

Dokumenty do pobrania:

- OWU na Życie Profamilia.pdf

Generali z myślą o życiu


Życie niesie wiele radości i chwil szczęścia: pasje, sukcesy, rosnące dzieci, własne cztery kąty. Jednak zdarzają się też wypadki i przeciwności losu. Nie pozwól, aby to one decydowały o tym, jak będzie wyglądało życie Twoje i bliskich.

Z myślą o Twoim życiu i jego wyzwaniach Generali przygotowało rozwiązanie, dzięki któremu w prosty sposób zabezpieczysz to, co dla Ciebie najważniejsze. Wybierz pełną ochronę lub zabezpiecz konkretne potrzeby, korzystając z dostępnych pakietów.

Dzięki „Generali, z myślą o życiu” nie tylko zabezpieczysz przyszłość swoich najbliższych w przypadku Twojej śmierci, ale także swój spokój i bezpieczeństwo swojej rodziny w przypadku Twojej choroby, wypadku czy niezdolności do pracy.

„Generali, z myślą o życiu” pozwala Ci dowolnie kształtować nie tylko zakres ochrony, ale także zabezpieczyć swoją przyszłość i zadbać, by lata spędzone na emeryturze były spokojne i beztroskie dzięki możliwości dodatkowego oszczędzania na indywidualnych kontach emerytalnych IKE i IKZE.

Główne zalety:

- krótkie zobowiązanie – wybierasz polisę na rok lub na pięć lat, z możliwością przedłużenia
- prosty wybór – wybierasz z dostępnych pakietów albo kupujesz pełną ochronę
- optymalne rozwiązanie – dobraliśmy kwoty dopasowane do potrzeb codziennego życia byś cieszył się optymalną ochroną
- szybko i bez wysiłku – dzięki uproszczonym do minimum formalnościom, polisę możesz mieć od ręki
- dla każdego – ubezpieczysz życie, niezależnie od wieku

Zakres ubezpieczenia
:

- z myślą o bezpieczeństwie Twoich najbliższych oferujemy Ci dwa pakiety ubezpieczenia Twojego życia z sumą ubezpieczenia do 550 000 zł, a w razie wypadku komunikacyjnego - - nawet do miliona złotych
- z myślą o Twoim zdrowiu zabezpieczymy Cię w razie wystąpienia wielu chorób: nowotworu, zawału serca, udaru, sepsy, stwardnienia rozsianego, przeszczepu narządów i wielu innych
- z myślą o Twoim bezpieczeństwie finansowym w przypadku niezdolności do pracy otrzymasz do 550 000 zł na bieżące potrzeby, zyskasz pomoc przy spłacie kredytu i zasilisz swój - budżet dodatkowymi środkami przez 6 miesięcy
- z myślą o Twojej przyszłości oferujemy Ci możliwość rozszerzenia ochrony ubezpieczeniowej o produkty zabezpieczenia emerytalnego – IKE i IKZE


Dokumenty do pobrania:

- Zakres Generali.pdf

- OWU Generali z Myślą o Życiu.pdfGENERALI, Z MYŚLĄ O NASTĘPSTWACH NIESZCZĘŚLIWYCH WYPADKÓW
GRUPA OTWARTA – PAKIET DLA DZIECKA.Bezpieczeństwo i komfort Twoich Dzieci są dla Ciebie najważniejsze? Chcesz mieć pewność, że w razie nieprzewidzianych zdarzeń będziesz mógł zapewnić swojemu Dziecku odpowiednią ochronę?

Pamiętaj o wykupieniu odpowiedniego ubezpieczenia chroniącego Twoje Dziecko przed skutkami nieszczęśliwych wypadków.

Generali chroni Twoje Dziecko m.in. w przypadku:

 
-  złamań kończyn
 
-  pogryzienia przez psa lub inne zwierzęta
 
-  pobytu w szpitalu wskutek nieszczęśliwego wypadku lub zatrucia pokarmowego
 
- pokrycia kosztów rehabilitacji lub leczenia

Twoje Dziecko będzie objęte ochroną ubezpieczeniową przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, niezależnie od miejsca pobytu – w szkole, w domu, w górach i nad morzem.
Główne zalety

 
- minimum formalności
 
- szeroki zakres ubezpieczenia
 
- kilka wariantów do wyboru
 
- prosty proces likwidacji szkód

Zakres ubezpieczenia
:

 
- świadczenie nawet do 10 000 zł za naprawę, wypożyczenie lub zakup przedmiotów ortopedycznych i środków pomocniczych
- ubezpieczenie dla wszystkich Dzieci od dnia narodzin do 18. roku życia i osób w wieku do 26. roku życia, kontynuujących naukę w trybie dziennym
 
- wypłata świadczenia w przypadku pogryzienia przez zwierzęta
 
- odszkodowanie w razie poparzenia i odmrożenia

GENERALI, Z MYŚLĄ O NASTĘPSTWACH NIESZCZĘŚLIWYCH WYPADKÓW


Chcesz chronić siebie i swoją rodzinę w razie nieszczęśliwych wypadków? Pomyśl o odpowiednim ubezpieczeniu, dzięki któremu otrzymasz wsparcie finansowe w razie nieprzewidzianych zdarzeń.

Wybierając ubezpieczenie Generali z myślą o NNW zyskujesz dodatkową gotówkę w razie nieszczęśliwego wypadku, a ochroną jesteś objęty 24h/dobę w Polsce i za granicą.

Oprócz podstawowej ochrony, możesz też rozszerzyć zakres ubezpieczenia o następstwa wypadków powstałych w wyniku zawału serca i udaru mózgu, uprawiania sportów wysokiego ryzyka i wyczynowego uprawiania sportu.

Główne zalety:

- ochrona ubezpieczeniowa 24 godziny na dobę
- wypłata świadczenia w razie trwałego uszkodzenia ciała, rozstroju zdrowia czy śmierci wskutek nieszczęśliwego wypadku
- podwójna wypłata sumy ubezpieczenia w przypadku śmierci w środku lokomocji
- możliwość uzyskania wypłaty trzykrotności sumy ubezpieczenia w przypadku wyboru wariantu Trwały uszczerbek na zdrowiu z progresją
-
duży wybór świadczeń dodatkowych, m.in. trwały uszczerbek na zdrowiu, poważny uraz, złamania kości, oparzenia lub odmrożenia ciała, pobyt w szpitalu, trwała niezdolność do - pracy zarobkowej, koszty leczenia, rehabilitacja
- ochrona również w przypadku zdarzeń powstałych w wyniku uprawiania sportów wysokiego ryzyka, wyczynowego uprawiania sportu.

Zakres ubezpieczenia
:

Zakres podstawowy obejmuje:

- śmierć Ubezpieczonego w wyniku nieszczęśliwego wypadku
-
śmierć Ubezpieczonego wyniku nieszczęśliwego wypadku w środku lokomocji


Zakres dodatkowy obejmuje:

- trwały uszczerbek na zdrowiu
- trwały uszczerbek na zdrowiu z progresją
- poważny uraz
- złamania kości, oparzenia lub odmrożenia ciała
- pobyt w szpitalu
- trwałą niezdolność do pracy zarobkowej
- czasową niezdolność do pracy
- koszty leczenia
- koszty operacji plastycznej
- wypożyczenie lub zakup przedmiotów ortopedycznych i środków pomocniczych
- koszty przekwalifikowania zawodowego, spowodowanego całkowitą niezdolnością do pracy w zawodzie
- rehabilitację


Istnieje również możliwość rozszerzenia ochrony o zdarzenia powstałe w wyniku:

- zawału serca lub udaru mózgu
- uprawiania sportów wysokiego ryzyka
- wyczynowego uprawiania sportu

Dokumenty do pobrania:

- OWU z myślą o NNW GO.pdf


 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego